wróć do wiadomości


[anime] Pokaz przedpremierowy dwóch pierwszych odcinków!

W dniu 9 grudnia odbył się przedpremierowy pokaz dwóch pierwszych odcinków anime Plunderer zatytułowanych „Legendarny Czerwony Baron” oraz „Nienawidzę cię!”. Tłumaczenie jest już gotowe, zapraszam do oglądania. Seria oficjalnie zadebiutuje 8 stycznia, wtedy też ponownie zostanie nadany pierwszy odcinek, tym razem już z openingiem oraz endingiem (wersja na stronie zostanie podmieniona), następnie 15 stycznia wyemitowany zostanie odcinek drugi, więc na nowy materiał poczekamy do 22 stycznia.

Dodano: 10.12.2019

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Accel World, Arifureta, Danmachi, Kenja no Mago, Log Horizon, No game no life, Shinchou no Yuusha, Somali to Mori no Kamisama, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Noriagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.