wbijam.pl

 

Kalendarz

1709563644
Plunderer 24: "Mój Baron" 00 dni 00:00:00 24.06.2020
Plunderer 23: "Niewybaczalne" 00 dni 00:00:00 17.06.2020
Plunderer 22: "Obietnica" 00 dni 00:00:00 10.06.2020

Wiadomości dotyczące anime i mangi Plunderer

[anime] Zakończenie serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwudziestym czwartym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na mandze autorstwa Minazukiego Suu anime, Plunderer. Jako że manga wciąż się ukazuje, w przyszłości możliwe jest wydanie kontynuacji serii telewizyjnej. Gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (wszystkie tytuły znajdziecie na dole prawego menu). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 24.06.2020

[anime] Plunderer 24: „Mój Baron”.

Już 24 czerwca w środę o godzinie 25:05 (18:05 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 24. odcinek pierwszej serii anime Plunderer zatytułowany „Mój Baron”. „Dwóch Baronów, Ciężaru oraz Błyskawicy, toczy zażarty bój. Gdy Licht prosi Doana, by dołączył do niego w ponownej próbie stworzenia lepszego świata przy pomocy niezabijającej armii, ten zamyka go w czarnej dziurze. Czy Rihito zdoła się uwolnić i ocalić przyjaciół?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - jako że tego dnia wychodzą dwie tłumaczone przeze mnie serie, polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.06.2020

[anime] Plunderer 23: „Niewybaczalne”.

Już 17 czerwca w środę o godzinie 25:05 (18:05 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 23. odcinek pierwszej serii anime Plunderer zatytułowany „Niewybaczalne”. „Zdesperowana Lyne z pomocą przyjaciół wyrywa Lichta z rąk śmierci i razem ruszają na pomoc Hinie oraz pozostałym. Baron Błyskawicy staje w szranki z dwoma innymi Baronami - Ciężaru oraz Pościgu. Czy w tej trudnej sytuacji zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - jako że tego dnia wychodzą dwie tłumaczone przeze mnie serie, polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.06.2020

[anime] Plunderer 22: „Obietnica”.

Już 10 czerwca w środę o godzinie 25:05 (18:05 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 22. odcinek pierwszej serii anime Plunderer zatytułowany „Obietnica”. „Jail po walce ze swoim przybranym ojcem, kapitanem Alanem, odchodzi z wojska i rusza w bliżej nieokreślonym kierunku. W tym samym czasie Doan, choć początkowo chce puścić Hinę i spółkę wolno, gdy dziewczynie wypada z worka jeden z Oryginalnym Ballotów, diametralnie zmienia zdanie...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - jako że tego dnia wychodzą dwie tłumaczone przeze mnie serie, polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.06.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.